Popis apartmánu

Apartmán k pronajmutí poskytuje pronájem pro 2 až 8 osob ve 2 ložnicích.

Ložnice a pokoje: V obou ložnicích je manželská postel a dvě jednolůžkové postele (v jednom je k dispozici i dětská postýlka).

Sociální zařízení: Sociální zařízení je vkusně a účelně vybaveno. Nachází se zde sprchový kout, umyvadlo s teplou i studenou vodou. WC je samostatně odděleno.

Vytápění: Vytápění a ohřev teplé vody v apartmánu zajišťuje ústřední topení.

Doprava, parkování: Parkování pro tři osobní automobily zajištěno u objektu, objekt je oplocený, pro cyklisty je možnost uschování kol.

Stravování

Vybavená kuchyně v apartmánu. Máte možnost si jídlo připravit venku na zahradě na grilu, případně po předchozí domluvě i zaudit v naší udírně, kde Vám budeme nápomocní.

Vybavení apartmánu

Kuchyně je plně vybavená. Do základní výbavy patří mimo porcelánu, příbory a ostatní kuchyňské nádobí, také plynový sporák, varná konvice, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem.

I v kuchyňi a jídelně samozřejmě pamatujeme na děti. Do vybavení patří dětské plastové nádobí a dětská jídelní židlička. Jídelna se stolem pro 8 lidí, je vybavená TV koutem s LCD televizí. Samozřejmostí je WiFi připojení, které můžete využívat zcela zdarma v celém prostoru apartmánu s dosahem na zahradu.

Výlety, atrakce, zábava

Letní rekreace: turistika, cykloturistika, poznávání tradic a historie Valašska:

- Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm www.vmp.cz

- Horské sedlo Pustevny a procházka na Radhošť a cyrilometodějovu kapličku www.pustevny.cz

- Gibon park Rožnov p. R. lanové centrum se spoustou atrakcí pro rodiny s dětmi www.gibon-park.cz

- Aquapark - vnitřní bazény ve Valašském Meziříči cca 20km www.bazenvm.cz

- Krytý bazén s tobogánem a venkovní bazén v Rožnově pod Radhoštěm www.krytybazen.cz/

- Přehrada Horní Bečva možnost koupání a zapůjčení lodiček a šlapadel

- Aquapark ve Frenštáte pod Radhoštěm cca 20km www.aquafrenstat.cz

- Jízdarna na Prostřední Bečvě, Rožnov pod Radhoštěm www.jkvalassko.estranky.cz

- Zvonice Soláň www.zvonice.eu

- Rožnovské pivní lázně www.roznovskepivnilazne.cz s dětským zábavním centrem v Pohádkových lázních www.pohadkovelazne.cz

- kulturní a historická centra (Rožnov pod Radhoštěm, Valašské muzeum v přírodě, Velké Karlovice - Valašské muzeum v přírodě, Frýdek Místek - zámek, Kopřivnice - muzeum Tatra, Nový Jičín - historické jádro města, Štramberk - Štramberská Trúba)

Zimní rekreace - možnost lyžování v nedalekých lyžařských střediscích, běžkovaní na upravených tratích.

Možnosti koupání: přehrada Horní Bečva, přehrada Bystřička, vodní nádrž Šance, přehrada Větřkovice, koupaliště Vigantice, koupaliště Rožnov pod Radhoštěm, koupaliště Hutisko-Solanec, bazén Rožnov pod Radhoštěm, koupaliště Zubří, bazén Frenštát pod Radhoštěm, aquapark Frenštát pod Radhoštěm, koupaliště Velké Karlovice, koupaliště Mořkov, koupaliště Balaton, koupaliště Kopřivnice.

Blízká lyžařská střediska: Pustevny, Radhošť - Pod kaplí, Pod Soláněm, Bůřov, Soláň, Soláň sedlo, Mečová, Rališka, Frenštát pod Radhoštěm, Solisko, Soláň - Bzové, Veřovice, Kocianka, Kubiška.

Turistické cíle v okolí: Radhošť.